MÖBLER / Bord / Slagbord 15768382
nr 1576 8382
Slagbord
1800-tal, senare bemålat. Bredd: 44 cmxtvå slag om 67 cm. Djup: 110 cm, höjd: 76 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:19:42
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr